KÚPEĽKA.EU - Obklady a dlažby - kúpeľňové štúdio

Kúpeľňové a kuchynské batérie Ideal Standard

Riešenia pre vašu kúpeľňu rezidenčnej, komerčnej a inštitucionálnej povahy. Filozofia IDEAL STANDARD v sebe zahŕňa najnovšie technológie, dizajn svetovej triedy "smart" riešenia, ochranu životného prostredia a najvyššie štandardy v oblasti ochrany zdravia.

Kúpeľňové batérie Moments

Zaoblené tvary sú charakteristické aj pre armatúry Moments. Nástenná vaňová sprchová armatúra získala prestížne ocenenie za dizajn "Red Dot Design Award 2005", má otočný vývod, ktorý je možné zasunúť pod armatúru pre viac miesta a zároveň prepnete prúd vody z vane do sprchy. Kúpeľňové batérie Moments sú vhodné pre kombináciu so sanitárnou keramikou kolekcie Imagine.

Kúpeľňové batérie Simply U

Kúpeľňová batéria s inštaláciou na umývadlo, alebo do steny. Vybrať si môžte kombináciu dvich typov vývodov a troch druhov roziet, s dvomi možnosťami montáže. Dokonalá kombinácia podľa vašich predstáv. Nástenné typy batérií sú deálne pre umývadlá na dosku.

Kúpeľňové batérie Melange

Elegantné a praktické, s minimalistickým dizajnom a zaoblenými tvarmi. Hodia sa do akejkoľvek kúpeľne. Elegantný geometrický tvar je dokonalým doplnkom pre každé umývadlo, vaňu, či bidet. Každá armatúra je vybavená zariadením pre úsporu vody a energie. 

Kúpeľňové batérie Attitude

Minimalistický dizajn s inováciami, ktoré zabezpečia maximálnu úsporu vody. Všetky armatúry sú dostupné s klasickým prúdom vody, alebo s prúdom vody typu vodopád. S vymeniteľným perlátorom , ktorý nieje zhora vidieť. Funkcia "Cool Body" zaručuje bezpečnosť tým, že armatúra zostane vždy studená.  Je dosupná pre sprchové, vaňové armatúry, aj pre umávadlové a bidetové armatúry. Vysúvací prepínač nie je vidieť pri pohľade zhora.

Kúpeľňové a kuchynské batérie Active

Elegantný dizajn za prekvapujúce ceny. S funkciou "Cool Body" pre studené a bezpečné armatúry. Moderný dizajn a čisté línie. Pre kúpeľne, aj kuchyne, ľahko kombinovateľný dizajn.

Kúpeľňové a kuchynské batérie Mara

Prijateľná cena za špičkový dizajn a pokrokové inovácie. Vhodné do kúpeľne, aj kuchyne. Rafinované kovové časti zakryjú všetky nutné spoje.