KÚPEĽKA.EU - Obklady a dlažby - kúpeľňové štúdio

Autorizovaný partner Keramag

Sanita Keramag. Vysoko kvalitné materiály, odolné, hygienické, s ľahkou údržbou. Umývadlá a toalety pre každý priestor. Keramag vás zavedie do sveta čistých tvarov.

Sanita Renova Nr. 1 Plan

Typcký hranatý tvar. Geometrické tvary rýchlo dodajú osobný nádych vašej kúpeľni. Umývadlá od 550 mm až po dvojité umývadlo 1300 mm s odkladacím priestorom po oboch stranách.

Sanita Keramag séria Silk

Kúpeľňa v štýle série SIlk je naplnená mnohými praktickými detailami. Elegancia sa spája s exkluzivitou a pohodlím. Ideálne pre kúpeľne plné komfortu.

Sanita Keramag a vybavenie do kúpeľne série MYDAY

Nová séria kúpeľní Keramag. Plynulý elegantný tvar. Mäkký a ľahký. Bezkonkurenčný dizajn. Kúpeľne Keramag v sérii MYDAY zahŕňajú kompletný sortiment vybavenia. Vizuálne aj funkčne prepracované do detailov.

Sanita do kúpeľne a vybavenie kúpeľne Keramag PRECIOSA

Harmonická kombinácia obdĺžnika a kruhu. Umývadlo s minimalistickým dizajnom. Obdĺžnikové umývadlo s odkladacím priestorom má okrúhly vnútorný priestor. Druhý typ umývadla je okrúhly, s alebo bez otvoru na armatúru. Je možné nainštalovať ho ako umývadlo na dosku, alebo ako zabudovné umývadlo. WC a bidety obdĺžnikových tvarov. Kombinácia dizajnu s vysokou funkčnosťou. Obdĺžnikové tvary sa premietlil aj na vane a sprchové vaničky.

Sanita do kúpeľne a vybavenie kúpeľne Keramag XENO

Toalety s pomalým zatváracím mechanizmom a vane v troch rôznych velkostiach. Umývadlá a kúpeľňový nábytok Xeno vyčarí jasnú koncepciu kúpeľne.

Sanita do kúpeľne a vybavenie kúpeľne Keramag iCON

Nové kombinácie umývadiel a zrkadlových skriniek. Štýlové a inovatívne zariadenie do kúpeľne.

Sanita do kúpeľne a vybavenie kúpeľne Keramag séria 500 by Antonio Citterio

Umývadla s čistými líniami a jasnýmným talianskym dizajnom. Perfektné riešenia pre každú kúpeľňu, umývadlá sa hodia aj do menších priestorov. Vďaka dokonale hladkému povrchu sa toalety a bidety veľmi ľahko čistia. 

Sanita do kúpeľne Keramag série Flow by Hadi Teherani

Keramické umývadlá s líniami plynúcimi zo steny do miestnosti.

Sanita do kúpeľne Keramag séria Flow300 by Hadi Teherani

Priestor šetriace umývadla.

Sanita do kúpeľne Keramag séria Era

Skrytý luxus pre tých, ktorý ocenia klasické prvky s nadčasovým štýlom. 

Sanita do kúpeľne a vybavenie kúpeľne Keramag 4U

 

Sanita a vybavenie kúpeľne Keramag séria Vitelle

Umývadlo poskytuje otvorený odkladací priestor, aj uzavretý úložný priestor v podobe vysúvacej časti. Zásuvky na vysokej skrinke a bočné skrinky sú vybavené odnímateľnou vložkou na kozmetiku.

Sanita a kúpeľňový nábytok Renova Nr. 1

V posledných rokoch najúspešnejší model kúpeľne. Sanita - keramika do kúpeľne aj kúpeľňový nábytok sú k sebe dokonale zladené a možno ich ľahko kombinovať. Moderné, pohodlné a ľahko sa čistí.

Sanita a kúpeľne Keramag séria Renova Nr. 1 Comprimo

Umývadlá aj pre malé kúpeľne, pre komfort aj v stiesnených priestoroch. Umývadlá Comprimo sa vyznačujú jasnou konštrukciou.

Sanita pre malé priestory, umývadlá na toalety

Umývadlá a toalety iCon xs

Malé umývadlá Keramag Visit

Vybavenie malých hosťovských kúpeľní a malých priestorov.

Sanita do WC - malé umývadlá Keramag Fidelio

Malé umývadlá Keramag Joly