KÚPEĽKA.EU - Obklady a dlažby - kúpeľňové štúdio

Umývadlá Duravit

Rôzne kolekcie, kde v každej umývadlo Duravit zohráva inú úlohu. Starodávne, klasické aj moderné tvary v kombinácii s rôznymi materiálmi.

Umývadlá 1930 SERIES

Dizajn klasickej kúpeľne z roku 1930 vyzdvihuje osemboké umývadlo. Klasika a história sa tu stretáva 
so špičkovými technológiami.

Umývadlá 2 ND FLOOR

Kúpeľňa a nový rozmer bývania. Táto séria sa nebojí myšlienky - kúpeľňa ako otvorený priestor. Kombinácia vysoko kvalitnej kolekcie umývadiel a krásny kúpeľňový nábytok je prostriedkom pre návrh elegantnej izby.  Umývadlá sú rovnako vhodné aj do menších kúpeľní.

Umývadlá ARCHITEC

Základnými prvkami pre vytvorenie série ARCHITEC sú kruh a štvorec. Výsledkom je pôsobivé a praktické umývadlo. Moderné, pre akékoľvek použitie. Či už súkromné, verejné, alebo bezbariérový prístup. Neobvyklý šikmý rez poskytuje veľkorysé úložné plochy, ale aj viac priestoru pre malé kúpeľne.

Umývadlá BACINO

Moderné a výrazné riešenie. Umývadlá série Bacino sú ľahko kombinované s kúpeľňovým nábytkom a s materiálmi kameň, betón alebo sklenené mozaiky.

Umývadlá BAGNELLA

Jednoduché okrúhle umývadlo - nadčasová klasika. Žiadne rušivé prvky, chrómový krúžok uľahčuje upratovanie.

Umývadlá CARO

Jednoduchosť a zrozumiteľnosť. Táto séria umývadiel sa jasne vyhýba všetkému čo je komplikované a zbyočné. Inšpiráciu našla v pohybe a farbe vody.

Umývadlá DARLING NEW

Harmonické okrúhle tvary, univerzálne a elegantné umývadlá.

Umývadlá D-CODE

Obdĺžnikové formy so zaoblenými hranami. Klasický tvar umývadla je nadčasovo modernný. To umožňuje použiť umývadlo do všetkých typov kúpeľní.

Umývadlá ESPLANADE

Umývadlami tejto série sa kúpeľňa stáva luxusnou, priestrannou a vizuálne pôsobivou. Nádych dávnych časov so štipkou irónie.

Umývadlá HAPPY D

Umývadlá v tvare D, to je vysoká kvalita a unikátny dizajn, cenovo dotupné. Univerzálny rozsah.

Umývadlá ONTO

Nová podoba kúpeľne. Nová forma kúpeľňového dizajnu - ľahko sa inštaluje a jednoducho čistí. Nové, moderné riešenie.

Umývadlá PURA VIDA

Plytké umývadlo, minimalizmus, ktorý vytvára ľahkosť v kúpeľni. Prejavuje sa v mimoriadne mäkkých linkách. Elegantný vzhľad, príjemné a jemné povrchy, prezentujú zábavu a radosť zo života. 

Umývadlá STARCK

Umývadlá VANITY BASINS

Vstavané umývadlá umožnia optimálne využitie priestoru. Môžu byť kombinované s drevom, sklom, kameňom.

Umývadlá VERO

Obdĺžnikové umývadlá minimalistické formou a moderné celkovým vzhľadom. Umývadlá Vero sú impozantné z hľadiska formy, funkcií a kvality.