KÚPEĽKA.EU - Obklady a dlažby - kúpeľňové štúdio

Vane do kúpeľne

Klasické aj asymetrické vane pre klasické kúpeľne, dizajnové samostatne stojace vane či rohové vane. Vyberte si dizajnový kúsok, alebo stavte na klasiku. 

V každej kúpeľni, pokiaľ  je na to rozmerovo uspôsobená a nenahrádza ju sprchový kút nájdeme vaňu. Vaňa je jedným z prvkov sanity, ktoré nám ponúkajú skutočný relax. Každá kúpeľňa je špecifická. Vane do kúpeľne vyberáme nielen podľa veľkosti a tvaru, ale aj podľa ich umiestnenia, výšky, či spôsobu zabudovania. Pri výbere rovnako dbáme aj na materiál, jeho údržbu a bezpečnostné prvky. 

Klasické vane

Klasické obdĺžnikové vane sa hodia do každej kúpeľne. Jednoduché línie zvonka dopĺňajú vnútorné tvary pre ešte pohodlnejšie ležanie. 

Asymetrické vane

Asymetrické vane sú vane rôznych tvarov. Pre malé kúpeľne sú vhodné vane so zúžením smerom k nohám. Táto časť býva často kôli šetreniu miesta umiestnená pod umývadlom. Nie je preto problém vybrať pohodlnú vaňu, ktorá nielenže zaberá čo najmenej miesta, ale svojim tvarom zároveň šetrí množstvo spotrebovanej vody.

Rohové vane 

Rohové vane sa hodia do väčších kúpeľní. Sú naozaj priestranné, spájajú v sebe priestor na kúpanie s priestorom na odkladanie kozmetiky, či dekorácie.

Voľne stojace vane

Samostatne stojaca vaňa je dizajnovým kúskom, ktorý sa hodí najmä do veľkých kúpeľní, či otvorených priestorov. Trendom sú tiež otvorené kúpeľne zasahujúce, či prepojené so spálňou a obývacími priestormi. Tieto luxusné vane poskytujú naozajtný pôžitok z kúpania a dokonalý relax. V rôznych štýloch a tvaroch, minimalistické, aj odvážne koncipované.