KÚPEĽKA.EU - Obklady a dlažby - kúpeľňové štúdio

Porcelaingres

Porcelaingres pracuje pri plnom rešpektovaní životného prostredia a zaručuje vynikajúcu kvalitu obkladov a dlažieb.

ACTIVE

Antibakteriálne dlaždice pre lepšie životné prostredie. Výrobné metódy, ktoré umožňujú vytvárať keramické dlažby a obklady schopné vykonávať antibakteriálny účinok a zníženie škodlivých faktorov, ktoré sú, bohužiaľ, trvalo prítomné v súčasnom mestskom prostredí.

COTTO HIGH-TECH

Zbierka Cotto High-Tech vo farbe terakoty ROSSO je produkt vhodný pre rustikálne, aj moderné prostredie. Obklady aj dlažby je možné použiť vo všetkých interiéroch, aj vonku.

NATURE

Charakteristickými vlastnosťami pre obklady tejto rady sú čisté farby a moderný dizajn. Večné farby pre nadčasové interiéry aj vonkajšie prostredie.

MATERIA

Jednoduché, elegantné, inovatívne a mimoriadne. Obklady s hrúbkou menšou než 5mm môžu byť položené na existujúce podlahy, pri renovácii podláh,  aj na steny.

FOSSIL

Kolekcia Fossil, to je Italský štýl vyrobený v Nemecku.

QUARZITE REALE

Dlaždice v štyroch farbách s prírodným povrchom a kúzelnou hrou farieb. Hodí sa do súkromného, ale aj podnikateľského prostredia. Dlažba sa tak stáva v interiéri stredobodom vašej pozornosti.

Mo.de

Jedinečný dizajn týchto dlaždíc spája kov a textil, textúrou ušlachtilých materiálov ako je hodváb a kašmír. S ľahkosťou a eleganciou prechádzajú dlažby podlahy a obklady stien od klasiky po dekoračné prvky a plánovanie moderného dizajnu.

FUSION

Kovový vzhľad dlažieb. K dispozícii vo veľkostiach 120x60, 120x30, 120x15 a 45x45 cm. Jasný bronz a hra farieb na povrchu kovu dodáva každej miestnosti neobyčajné čaro.

CONCEPT

Materiál, ktorý svojim povrchom dáva žiarivý lesk a pod vplyvom svetla ho vyžaruje do každej miestnosti. Má charizmu a svetlo na jednej strane a silu a živosť na strane druhej.

WOODSTONE

Výrobné technológie rozvinuté k vytvoreniu materiálu, ktorý berie inšpiráciu z najrôznejších jemných driev z celého sveta. Spája technické vlastnosti porcelánu kameniny s krásou jemných driev. V rozmeroch klasických drevených dosiek.

SANDSTEIN

Má všetky prirodzené povrchové vlastnosti lomového kameňa vďaka použitým materiálom garantujúcim reálny vzhľad. Dostupný s matnou povrchovou úpravou.

NEW ROYAL MARMOR

Dlažba tejto kolekcie má estetické vlastnosti ako mramor, avšak väčsí odpor. Technická a estetická kompaktnosť je konštantná v celej hrúbke materiálu, ktorý umožňuje leštenie, sekanie. Dlažba je k dispozícii v rôznych povrchových úpravách.

OLDTIMER

Kvalitné použité materiály. Rôzne povrchové úpravy a typy spracovania. 

SMOOTH SHADE

Kolekcia Smooth a štyri špeciálne vyvinuté farby, zodpovedajú minimalisickému štýlu dlažieb. Povrch je mäkký a príjemný na dotyk. Kolekcia je vhodná do rezidenčných priestorov.

CHARMING HARMONY

Príjmný a kľudný štýl vhodný pre všetky obytné aj obchodné miesta. Pestrá kombinácia farieb vytvára dokonalý celok.Jemné teplé farby Vám dajú pocit pokoja a relaxácie.

BASALT

Materiál okúzli svojou výraznejšou farbou a štruktúrou povrchu. Vďaka vysokej kvalite vhodné pre aplikácie v obytných i komerčných priestoroch.

SLATE

Táto séria je v skutočnosti na povrchu tvarovaná a vyrába sa v troch rôznych farbách. Vhodná do interiéru pre rezidenčné a komerčné zariadenia, rovnako v exteriéri.

COTTO

Vhodné pre rustikálne, ale aj moderné prostredie. Do vnútra i na von. Kombinácia tradície a moderných technológií.

GRANITECH

Celková farebnosť je ideálnou kombináciou s farebnosťou zrna. Materiály s výrazným farebným kontrastom, umožňuje nevidieť nečistoty, preto sú vhodné najmä pre priestory často navštevované verejnosťou. Alebo naopak, jasné farby a materiály, pre jednoduchú identifikáciu nečistôt a ich rýchle odstránenie, napr. v potravinárskom priemysle.

HOME

Kolekcia v štyroch farbách 33,3 cm x 33,3 cm. Príjemné farby a brilantný povrch. Výborné technické vlastnosti.